loadingimg

Wczytuję dane...
PARTNER
Mini PC Maxi MOC

Bestsellery
Klienci Nas Kochają !

Czas realizacji zamówienia


Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.


Wysyłka w ciągu 24 h.

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy.


Wysyłka powyżej 24h.

Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go pod zamówienie od stałego dostawcy.


Towar niedostępny.

Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.
Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych. W przypadku odbioru zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.


Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy


W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO