loadingimg

Wczytuję dane...
Lite-On nagrywarka DVD do notebooka, Super-Slim, ultra-light, Czarna
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
95,20 PLN*
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
100 szt.
 • Liteon
 • Producent: Liteon
 • Kod producenta: eBAU108
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Ultra smukły i szykowny eBAU108 jest najlżejszym na świecie odtwarzaczem DVD, który przy masie ledwie 220 gram i 13,5 mm grubości z łatwością zmieści się do torby kiedykolwiek tylko chcesz skorzystać z dysku optycznego. Zasilanie poprzez USB powoduje, że eBAU108 jest jeszcze bardziej poręczny i wygodny w podróży. To aktualnie najlepszy towarzysz w podróży służbowej dla mobilnych profesjonalistów. W eBAU108 są zintegrowane najbardziej zaawansowane funkcje, takie jak cienka przenośna nagrywarka DVD, niewymagający sterowników interfejs USB, technologia Smart-Burn, regulacja szybkości odczytu, zgodność z TV, a wszystko to w niewielkich rozmiarów, minimalistycznej konstrukcji.

 
Bardzo cienki i lekki

Przy masie mniejszej niż 220 gram i kompaktowych rozmiarach (szer. 140 x wys. 13,5 x gł. 136,3 mm), jest najlżejszą wypalarką DVD na świecie oraz doskonałym dodatkiem do małego lub ultra lekkiego notebooka.
Zasilanie przez USB, brak konieczności stosowania adaptera

Napęd pobiera wymagane zasilanie bezpośrednio z portu USB laptopa, wystarczy podłączyć i używać. Nie są wymagane dodatkowe przewody zasilające, masywne adaptery, nie trzeba przenosić dodatkowych ciężarów.
Prostota funkcji Plug & Play

Nie trzeba instalować sterowników, wystarczy podłączyć do portu USB i używać. Napęd jest zgodny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, włącznie z Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Linux i MAC OS.
Technologia SMART Burn dla najlepszego nagrywania dysków

Technologia SMART Burn zapewnia zawsze najlepszą jakość nagrywania. Wystarczająco inteligentna do automatycznego dopasowania całego zakresu ustawień, włącznie z mocą nagrywania i systemem korekcji, może nawet zabezpieczyć przed błędem opróżnienia bufora (buffer underrun). Zaufaj całkowicie nagrywarce dysków.
Zoptymalizowana szybkość odczytu SMART-X

Dzięki technologii SMART-X napęd wie, że podczas oglądania dysków DVD ważna jest cisza, a podczas kopiowania danych szybkość. Napęd reguluje maksymalna szybkość odczytu danych, według zadania i jakości dysku. Niezależnie od wykonywanych działań, użytkownik zawsze uzyskuje najlepszą jakość odczytu, najlepszą szybkość odczytu i najcichsze działanie!
Link2TV – Rozszerzona zgodność z TV

Napęd optyczny z włączoną funkcją Link2TV, można podłączyć do dowolnego telewizora z obsługą napędów flash i innych urządzeń USB, aby przeglądać video, muzykę i pliki z obrazami. Napęd oferuje proste intuicyjne działanie, wystarczy na pięć sekund nacisnąć przycisk wysuwania, aby przełączyć napęd optyczny na tryb Link2TV.
Obsługa M-DISC™ - Permanentnego nośnika cyfrowego

Czy wiecie, że większość nośników cyfrowych zaczyna tracić dane po okresie 3 do 5 lat eksploatacji? M-DISC™ jest wykonany z materiałów, które posiadają certyfikaty i wykazują trwałość, która pozwoli im działać ponad 1000 lat, jest to więc pierwszy permanentny cyfrowy nośnik danych. Połączenie eBAU108 oraz M-DISC™ zapewnia najlepsze z dostępnych rozwiązań archiwizacji i przechowywania danych. Nie ma już potrzeby martwić się, że utraci się coś, co jest według nas niezastąpione.

 


Specyfikacja

Rodzaj napędu Zewnętrzny
Interfejs USB 2.0
Prędkość zapisu CD-RW - 24x
CD-R - 24x
DVD-RW - 6x
DVD+RW - 8x
DVD-RAM - 5x
DVD±R DL - 6x
DVD±R - 8x
Prędkość odczytu CD-ROM - 24x
DVD-ROM - 8x
Wysokość 13,5 mm
Szerokość 136,3 mm
Głebokość 140 mm
Waga 220 g

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO