Kod producenta: BX80662I36100
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Intel

Procesor Intel Core i3 piątej generacji - Niesamowita wydajność i wspaniała grafika zaczynają się tutaj.

Ułatwienia w codziennym życiu. Dzieki automatycznemu przyśpieszaniu i wznawianiu pracy procesora będzie on dłużej i sprawniej działał. Oglądaj filmy z ostrzejszym obrazem dzięki technologii grafiki Iris™. Przełomowa technologia True Key™ lepiej zabezpiecza urządzenia dzięki funkcji rozpoznawania twarzy do logowania i obsługi haseł. Bezproblemowe przejście z komputera na tablet w celu osiągnięcia maksymalnej wszechstronności — wszystko to dzięki procesorom Intel® Core™ szóstej generacji.

Procesor ten wykorzystuje nowoczesne technologie. Dzięki nim można cieszyć się wielowątkową pracą, bez opóźnień. Lubisz pracować gdy w tle gra muzyka, pracuje program antywirusowy? Dzięki temu procesorowi nie musisz martwić się tempo pracy i wydajność sprzętu.

   

Intel Quick Sync Video

Technologia Intel Quick Sync Video jest przydatna podczas pracy z materiałami wideo. Pozwala na szybkie i płynne działanie podczas tworzenia i edycji nagrań. Co więcej świetnie sprawdza się podczas synchronizacji materiałów z innymi urządzeniami oraz udostępniania ich przez Internet. Wszystko dzieje się błyskawicznie, ponieważ wykorzystuje do kodowania materiałów nie oprogramowanie, a sprzętowe funkcje procesora.
   

Intel HD Graphics

Doskonałe efekty wizualne bez konieczności stosowania osobnej karty graficznej. Szybkie działanie gier i imponująca grafika 3D dla każdego. Procesory Intel Core czwartej generacji zintegrowane z wydajnymi funkcjami graficznymi technologii Intel HD Graphics zapewniają bezproblemowe działanie gier i realistyczny obraz bez konieczności kupowania osobnej karty graficznej.

   

Intel Clear Video HD

Technologia Intel Clear Video HD znacznie poprawia odtwarzanie filmów, zapewniając wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia, bardziej naturalne, wierne i żywe kolory oraz niezakłócony i stabilny obraz filmowy. Technologia Intel Clear Video HD obecna w procesorze Intel Core czwartej generacji zapewnia najwyższą jakość, dzięki której można oglądać obrazy i filmy zgodnie z zamysłem artystycznym autorów.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamięć cache 3072
Typ gniazda 1151
Częstotliwość procesora (MHz) 3700
Tryb pracy (bity) 64
Ilość rdzeni 2
Technologia Produkcji (nanometr) 14
Cooler Tak
Maksymalny pobór mocy (W) 47

Procesory

 • Wersja produktu: 

  BOX

 • Typ procesora: 

  Intel Core i3

 • Typ gniazda: 

  LGA 1151

 • Ilość rdzeni: 

  2

 • Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 

  3.7

 • TDP [W]: 

  51

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...