Kod producenta: BX80662I36300
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Intel

Procesor Intel Core i3 szóstej generacji - Niesamowita wydajność i wspaniała grafika zaczynają się tutaj.

Ułatwienia w codziennym życiu. Dzieki automatycznemu przyśpieszaniu i wznawianiu pracy procesora będzie on dłużej i sprawniej działał. Oglądaj filmy z ostrzejszym obrazem dzięki technologii grafiki Iris™. Przełomowa technologia True Key™ lepiej zabezpiecza urządzenia dzięki funkcji rozpoznawania twarzy do logowania i obsługi haseł. Bezproblemowe przejście z komputera na tablet w celu osiągnięcia maksymalnej wszechstronności — wszystko to dzięki procesorom Intel® Core™ szóstej generacji.

Procesor ten wykorzystuje nowoczesne technologie. Dzięki nim można cieszyć się wielowątkową pracą, bez opóźnień. Lubisz pracować gdy w tle gra muzyka, pracuje program antywirusowy? Dzięki temu procesorowi nie musisz martwić się tempo pracy i wydajność sprzętu.

   

Intel Quick Sync Video

Technologia Intel Quick Sync Video jest przydatna podczas pracy z materiałami wideo. Pozwala na szybkie i płynne działanie podczas tworzenia i edycji nagrań. Co więcej świetnie sprawdza się podczas synchronizacji materiałów z innymi urządzeniami oraz udostępniania ich przez Internet. Wszystko dzieje się błyskawicznie, ponieważ wykorzystuje do kodowania materiałów nie oprogramowanie, a sprzętowe funkcje procesora.
   

Intel HD Graphics

Doskonałe efekty wizualne bez konieczności stosowania osobnej karty graficznej. Szybkie działanie gier i imponująca grafika 3D dla każdego. Procesory Intel Core czwartej generacji zintegrowane z wydajnymi funkcjami graficznymi technologii Intel HD Graphics zapewniają bezproblemowe działanie gier i realistyczny obraz bez konieczności kupowania osobnej karty graficznej.

   

Intel Clear Video HD

Technologia Intel Clear Video HD znacznie poprawia odtwarzanie filmów, zapewniając wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia, bardziej naturalne, wierne i żywe kolory oraz niezakłócony i stabilny obraz filmowy. Technologia Intel Clear Video HD obecna w procesorze Intel Core czwartej generacji zapewnia najwyższą jakość, dzięki której można oglądać obrazy i filmy zgodnie z zamysłem artystycznym autorów.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Symbol producenta BX80662I36300
Nazwa produktu Intel Core i3-6300, Dual Core, 3.80GHz, 4MB, LGA1151, 14nm, 47W, VGA, BOX
Producent Intel
Klasa produktu Procesor
Informacje podstawowe
Typ procesora Core i3
Kod procesora i3-6300
Typ gniazda procesora LGA1151
Parametry techniczne
Częstotliwość taktowania procesora 3.8 GHz
Liczba rdzeni procesora 2
Częstotliwość szyny FSB 2133 MHz
Częstotliwość szyny QPI/DMI 8 GT/s
Pojemność pamięci cache [L3] 4 MB
Obsługa technologii Hyper-Threading Tak
Zintegrowany układ graficzny Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel HD Graphics 530
Litografia 14 nm
Maksymalne TDP 47 Wat
Pozostałe informacje
Wersja procesora Pudełko
Dołączony wentylator Tak
Więcej informacji www.intel.com [LINK]

EAN: 5032037078887

Procesory

 • Wersja produktu: 

  BOX

 • Typ procesora: 

  Intel Core i3

 • Typ gniazda: 

  LGA 1151

 • Ilość rdzeni: 

  2

 • Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 

  3.8

 • TDP [W]: 

  47

Polecamy