Kod producenta: BX80646I54590
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Intel

Procesor Intel Core i5 czwartej generacji - Doskonałe funkcje graficzne i automatyczne zwiększanie szybkości w razie potrzeby na komputerze. Intel Core i5-4590 to wydajny czterordzeniowy procesor czwartej generacji Intel Core. Oparty jest na mikroarchitekturze Haswell i powstał w 22 nm procesie technologicznym. Wyposażony jest w inteligentną technologię Intel Turbo Boost 2.0, która automatycznie zwiększa moc w razie potrzeby.Dzięki technologii Intel Turbo Boost 2.0 częstotliwość procesora może wzrastać z 3,3 GHz do 3,7 GHz . Szybki i inteligentny, polecany m.in. do gier. Procesor ten wykorzystuje nowoczesne technologie. Dzięki nim można cieszyć się wielowątkową pracą, bez opóźnień. Lubisz pracować gdy w tle gra muzyka, pracuje program antywirusowy? Dzięki temu procesorowi nie musisz martwić się tempo pracy i wydajność sprzętu.

Technologia Turbo Boost Technologia Intel Turbo Boost na żądanie zwiększa wydajność procesora, oferując automatyczne przyspieszenie jego pracy w razie potrzeby. Dostępna dla systemów z procesorami Intel Core czwartej generacji. Technologia ta pozwala na automatyczne przyspieszenie działania rdzeni procesora względem częstotliwości podstawowej, o ile procesor nie przekracza określonych limitów dotyczących energii, zasilania i temperatury. Sprawia to, że zarówno jedno-, jak i wielowątkowe aplikacje działają zauważalnie szybciej.

Intel Quick Sync Video Technologia Intel Quick Sync Video, wykorzystując sprzętowe funkcje procesora (zamiast oprogramowania), pozwala oszczędzać czas podczas tworzenia i edycji nagrań wideo, synchronizowania ich z innymi urządzeniami oraz udostępniania ich w domu i przez Internet

Intel HD Graphics Zintegrowana grafika Intel HD świetnie radzi sobie z nowoczesnymi multimediami i grami. Szybkie działanie gier i imponująca grafika 3D dla każdego. Procesory Intel Core czwartej generacji zintegrowane z wydajnymi funkcjami graficznymi technologii Intel HD Graphics zapewniają bezproblemowe działanie gier i realistyczny obraz bez konieczności kupowania osobnej karty graficznej.

Intel Clear Video HD Technologia Intel Clear Video HD znacznie poprawia odtwarzanie filmów, zapewniając wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia, bardziej naturalne, wierne i żywe kolory oraz niezakłócony i stabilny obraz filmowy. Technologia Intel Clear Video HD obecna w procesorze Intel Core czwartej generacji zapewnia najwyższą jakość, dzięki której można oglądać obrazy i filmy zgodnie z zamysłem artystycznym autorów.


Kod procesora

i5-4590

Rodzina procesora Intel Core i5
Gniazdo procesora LGA1150
Taktowanie procesora 3.3 GHz
Taktowanie (Boost) 3.7 GHz
Liczba rdzeni 4
Liczba wątków 4
Cache L3 6 MB
Technologia wykonania 22 nm
Architektura 64-bit
Pozostałe informacje

PCG 2013D

Wersja Box

Procesory

 • Wersja produktu: 

  BOX

 • Typ procesora: 

  Intel Core i5

 • Model procesora: 

  4590

 • Typ gniazda: 

  LGA 1150

 • Ilość rdzeni: 

  4

 • Proces technologiczny [nm]: 

  22

 • Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 

  3.3

 • TDP [W]: 

  84

Polecamy