Kod producenta: GV-RX460WF2OC-4GD
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Gigabyte

System chłodzenia WINDFORCE 2X

Układ chłodzenia WINDFORCE 2X posiada dwa unikalne wentylatory typu blade oraz funkcjonalności aktywnych wentylatorów 3D. Układ ten zapewnia skuteczną zdolność rozpraszania ciepła do wyższej wydajności przy niższych temperaturach.

 

Unikalna konstrukcja łopatek wentylatora

Unikalna konstrukcja łopatek wentylatora sprawia, że przepływ powietrza zaczyna się od dostania na trójkątną krawędź wentylatora, skąd prowadzony jest płynnie wzdłuż pasków 3D znajdujących się na powierzchni wentylatora, skutecznie zwiększając przepływ powietrza aż o 23% w stosunku do tradycyjnych wentylatorów.

 

Aktywne wentylatory 3D

Wentylatory pół-pasywne pozostają wyłączone, gdy GPU jest pod ustalonym obciążeniem lub gdy pracuje w niewielkiej temperaturze jaką wytwarza gaming wykorzystujący niski pobór mocy. To pozwala graczom cieszyć się rozgrywką w kompletnej ciszy, gdy system działa na niskich obrotach lub gdy jest w stanie bezczynności.

 

Ultra trwałe elementy graficzne

Dzięki zaprojektowanym z najwyższą jakością dławikom i kondensatorom, karta graficzna zapewnia wyjątkową wydajność i trwałą żywotność systemu. Ponadto zastosowanie faz zasilających 4+1, pozwoliło aby MOSFET pracował w niższej temperaturze, co zapewnia większą stabilność napięcia wyjściowego.

 

Intuicyjne narzędzie XTREME Engine

Za pomocą jednego, prostego kliknięcia uruchomisz Xtreme Engine, uwalniając pełen potencjał Gigabyte Radeon RX 460. Chcesz jeszcze bardziej podkręcić kartę? Reguluj częstotliwości zegara, napięcia, prędkości wentylatora oraz docelową moc. Wszystkie procesy mogą być monitorowane i dostrajane w czasie rzeczywistym w zależności od własnych preferencji dzięki temu intuicyjnemu interfejsowi. Ciesz się płynną grą oraz stabilną pracą systemu. Overclocking właśnie stał się prostszy.


Układ graficzny Radeon RX 460
Rodzaj złącza PCI-E x16 3.0
Pamięć 4 GB
Rodzaj pamięci GDDR5
Szyna pamięci 128-bit
Taktowanie pamięci 7000 MHz
Taktowanie rdzenia 1212 MHz
Typ chłodzenia Aktywne
Rodzaje wyjść HDMI - 1 szt.
DisplayPort - 1 szt.
DVI - 1 szt.
Obsługiwane biblioteki OpenGL 4.5
DirectX 12
Wysokość 37 mm
Szerokość 191 mm
Głębokość 111 mm

Karty graficzne

 • Rodzaj pamięci RAM: 

  GDDR5

 • Taktowanie rdzenia [MHz]: 

  1212

 • Typ złącza: 

  PCI-Express 3.0 x16

 • Chipset: 

  Radeon RX 460

 • Szyna danych [bit]: 

  128

 • Ilość pamięci RAM [MB]: 

  4096

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...