Kod producenta: R7240-2GD3-L
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Asus
Radeon R7 240

Doskonała grafika zapewniająca wysoką stabilność i obsługę gier 3D

 • Specjalny stop zastosowany w komponentach zasilających sprawia, że karta działa o 15% szybciej i ma 2,5-krotnie większą żywotność, niż modele referencyjne.
 • Specjalny wentylator zapewnia ochronę przed cząsteczkami kurzu i zapewnia o 25% dłuższa żywotność w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi.
 • GPU Tweak umożliwia regulację taktowania zegara, napięcia, prędkości wentylatora i wielu innych ustawień poprzez intuicyjny interfejs.
 • Karty graficzne o niskim profilu dla HTPC i komputerów multimedialnych płynnie obsługują rozdzielczość 1280 x 1024 i Blu-ray 3D. Dołączone do zestawu śledzie umożliwiają szybką instalację.


Super Alloy Power
Zwiększona wytrzymałość i lepsze chłodzenie

Specjalnie opracowany stop zwiększa wydajność, redukuje straty energii, zwiększa wytrzymałość i zapewnia niższa temperaturę pracy. Dławiki eliminują dźwięk brzęczenia przy pełnym obciążeniu, a kondensatory zapewniają żywotność rzędu 50 000 godzin - to 2,5-krotnie więcej, niż tradycyjne kondensatory.

Super Alloy Power
Dust-Proof Fan

Dust-Proof Fan 
O 25% dłuższa żywotność karty

Unikalny projekt wentylatora zapewnia wydajne rozpraszanie ciepła, zwiększając żywotność karty graficznej o 25%

GPU Tweak
Intuicyjne dostosowanie grafiki w czasie rzeczywistym

Wyświetla szczegółowe informacje i bieżący stan karty w GPU-Z Dodatek monitorujący w czasie rzeczywistym, podaje szczegółowe dane o wielu parametrach Automatycznie sprawdza i aktualizuje wersje sterowników i BIOS-u

GPU Tweak
Low profile

Niski profil
Idealne rozwiązanie dla komputerów w obudowie mini-ITX

ASUS przedstawia karty graficzne o konstrukcji skrojonej na miarę multimedialnego użytku HTPC i PC. Karty będą z łatwością i płynnością odtwarzały zawartość Blu-ray 3D. Dołączone do zestawu śledzie umożliwiają szybką instalację!

Technologia AMD PowerTune
Inteligentnie monitorowanie i automatyczne przetaktowanie w kartach opartych na układach AMD Radeon™ zwiększa wydajność w Twoich ulubionych grach.

Vision

Technologia AMD ZeroCore Power
Pozwala karcie AMD Radeon na wyłączenie poboru mocy w trybie spoczynku. Wyłącza nawet dodatkowe GPU w trybie technologii AMD CrossFire, by zużywać mniej energii, gdy nie jest ona potrzebna.

Vision

AMD App Acceleration
Zwiększa wydajność aplikacji codziennego użytku, takich jak odtwarzanie filmów czy surfowanie w Sieci. Jako pierwsza obsługuje zarówno standard OpenCL, C++ AMP, jak i DirectCompute 11.

Vision

Chłodzenie: aktywne
Porty Video: DVI-D
Porty Video: HDMI
Producent chipsetu: AMD / ATI Technologies
Rodzaj pamięci: DDR3
Szyna pamięci: 128-bitowa
Taktowanie pamięci: 900 MHz
Taktowanie rdzenia: 730 MHz
Wielkość pamięci karty graf.: 2 GB
Złącze karty graf.: PCI-E 16x ver. 3.0

Karty graficzne

 • Rodzaj pamięci RAM: 

  DDR3

 • Taktowanie rdzenia [MHz]: 

  730

 • Typ złącza: 

  PCI-Express 3.0 x16

 • Chipset: 

  Radeon R7 240

 • Szyna danych [bit]: 

  128

 • Ilość pamięci RAM [MB]: 

  2048