loadingimg

Wczytuję dane...
DiskStation DS216se 2x0HDD
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
614,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
30 szt.
 • Synology
 • Producent: Synology
 • Kod producenta: DS216se
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

DiskStation DS216se
Utwórz swoją własną chmurę w przystępnej cenie

Synology DiskStation DS216se to dwukieszeniowe urządzenie NAS w przystępnej cenie, które idealnie sprawdzi się w projektach tworzenia od podstaw własnej chmury lub bezproblemowej konfiguracji w pełni funkcjonalnego serwera plików. Dzięki wsparciu programu DiskStation Manager system DS216se oferuje możliwości daleko wykraczające poza możliwości tradycyjnych serwerów NAS. Do dyspozycji użytkownika są wbudowane aplikacje i pakiety przydatnych dodatków.


Wysoka wydajność
Koprocesor zwiększający efektywność

System DS216se pozwala uzyskać średnią prędkość zapisu 102 MB/s oraz prędkość odczytu ponad 59 MB/s w konfiguracji RAID 1 w środowisku Windows®.1 Wbudowany koprocesor zwiększa ogólną wydajność procesora głównego i sprawdza się szczególnie w przyśpieszaniu tworzenia miniatur podczas wysyłania dużej liczby zdjęć lub filmów wideo.


Ekologiczne serwery NAS
Niskie zużycie energii i koszty eksploatacji

Opracowany pod kątem energooszczędności system DS216se zużywa relatywnie niewiele energii — około 13,73 wata przy dostępie do danych i 5,12 wata po włączeniu funkcji hibernacji dysku twardego. W rezultacie użytkownicy ponoszą znacznie niższe koszty operacyjne. Firma Synology poczuwa się do globalnej współodpowiedzialności za środowisko naturalne, dlatego wszystkie produkty Synology są produkowane z części zgodnych z rozporządzeniem RoHS oraz pakowane w materiały nadające się do recyklingu.


DiskStation Manager
Doskonały system operacyjny

Synology DiskStation Manager (DSM) to przejrzysty, zainstalowany na każdym serwerze DiskStation i RackStation system operacyjny obsługiwany w przeglądarce, który przyśpiesza zarządzanie serwerem Synology NAS. Intuicyjny interfejs użytkownika systemu DSM ułatwia uzyskiwanie dostępu do danych i ich udostępnianie. Centrum pakietów firmy Synology pozwala pobierać i instalować przydatne pakiety dodatkowe przeznaczone dla osób fizycznych i firm, które zapewniają rozrywkę lub zwiększają wydajność w pracy.


Szybki i łatwy dostęp do danych
Wygodne korzystanie z możliwości serwera

Firma Synology dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwygodniejszy sposób korzystania z wszystkich usług uruchomionych na serwerze DS216se. Dzięki usłudze Synology QuickConnect nie musisz martwić się skomplikowaną konfiguracją usługi DDNS. Usługa QuickConnect eliminuje potrzebę konfiguracji routera i przekierowania portów, co pozwala na błyskawiczne uzyskiwanie dostępu do plików multimedialnych i związanych z pracą z poziomu komputera, komputera przenośnego lub urządzeń przenośnych bez żadnych opłat.


Najlepsze centrum plików
Bezpieczeństwo i wygodna obsługa

Aplikacja File Station jest szybkim i bezpiecznym rozwiązaniem służącym do udostępniania plików przechowywanych na serwerze DS216se, jak również zarządzania nimi. Wystarczy przeciągnąć i upuścić, aby przesłać dane z komputera Mac lub PC. Zaawansowane filtry ułatwiają wyszukiwanie dokumentów, zdjęć lub filmów wideo. Dzięki wbudowanym klientom FTP i poczty e-mail serwer DS216se umożliwia wygodne organizowanie i udostępnianie plików za pośrednictwem zaawansowanej aplikacji internetowej. Udostępnianie plików i folderów innym osobom jest możliwe również przez przesłanie łącza. Przy pomocy dodatkowej aplikacji mobilnej DS file można także uzyskiwać dostęp do plików na urządzeniach mobilnych. Obsługa protokołu HTTPS, szyfrowania SSL/TLS oraz daty wygaśnięcia łączy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa udostępniania plików przez Internet.


Wszechstronna obsługa udostępniania
Szeroka kompatybilność

Dzięki kompleksowej obsłudze takich protokołów, jak FTP, SMB2, AFP, NFS i WebDAV, serwer DS216se może zapewnić bezproblemowe udostępnianie plików w ramach platform Windows®, Mac® oraz Linux®. Integracja z usługami katalogowymi Windows AD i LDAP umożliwia łatwe wdrożenie serwera DS216se w istniejącym środowisku sieciowym — nie ma potrzeby utrzymywania dwóch zbiorów poświadczeń użytkowników. Nie musisz martwić się utratą plików dzięki funkcji Kosz, która jest obsługiwana w protokołach AFP, CIFS, File Station i WebDAV. Wszystkie pliki usuwane z udostępnionego folderu będą automatycznie przenoszone do kosza.


Tworzenie kopii zapasowych na wiele sposobów
Zabezpiecz swoje dane

Serwer DS216se jest również idealną lokalizacją dla kopii zapasowych danych. Niezależnie od tego, czy używasz systemu Windows czy komputera Mac, możesz utworzyć kopię zapasową wszystkich danych z komputera bezpośrednio na serwerze Synology NAS przy użyciu aplikacji Cloud Station. Użytkownicy komputerów Mac mogą także korzystać z obsługi rodzimego rozwiązania Apple® Time Machine. Miejscem docelowym kopii zapasowej mogą być nie tylko lokalne dyski twarde, ale również podłączone urządzenia pamięci masowej USB lub usługi chmur publicznych, takie jak Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, SFR czy hicloud. Ponadto rozwiązanie Backup & Replication pozwala planować zadania tworzenia kopii zapasowych i przywrócić serwer do dowolnego punktu w czasie, jednocześnie minimalizując zużycie pamięci oraz czas przetwarzania, zapisując tylko określone bloki danych, które zostały zmienione w kolejnych wersjach.


Usługa Cloud Service
Pliki dostępne z dowolnego miejsca

Serwer DS216se jest wyposażony w rozbudowaną usługę Cloud Service. Aplikacja Cloud Station umożliwia synchronizację plików między serwerami DiskStation i wieloma urządzeniami, w tym komputerami z systemem Windows lub Linux, komputerami Mac, urządzeniami z systemem iOS lub Android, a także urządzeniami przenośnymi z systemem Windows. Ponadto dwustronna synchronizacja pozwala na synchronizację plików między różnymi serwerami DiskStation. Można nawet synchronizować pliki między serwerem DiskStation a usługami Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubiC i Baidu Cloud — tworząc własną chmurę hybrydową zapewniająca większą elastyczność pamięci masowej i chroniąca przed utratą danych.


Doskonała biblioteka multimediów
Stwórz własne centrum rozrywki

Serwer DS216se umożliwia organizowanie, tworzenie kopii zapasowych i udostępnianie kolekcji zdjęć, muzyki i filmów wideo. Uproszczony i przejrzysty interfejs, a także pakiety Synology — Photo Station, Audio Station i Video Station — pozwalają na łatwe stworzenie własnego centrum rozrywki. Ponieważ cała zawartość jest przechowywana na serwerze DS216se, można używać niestandardowych funkcji porządkowania zawartości bez obaw o dodatkowe, miesięczne opłaty za miejsce do przechowywania. Ponadto kolekcje cyfrowe można udostępniać innym za pośrednictwem łącza.


Przesyłanie strumieniowe
Oglądaj filmy i zdjęcia na ekranie telewizora

Serwer DS216se jest zgodny z wieloma innymi urządzeniami, co pozwala na zarządzanie i odtwarzanie cyfrowej zawartości na posiadanych urządzeniach: komputerach, urządzeniach przenośnych, telewizorach, urządzeniach DLNA i sprzęcie stereo. Firma Synology obsługuje najnowsze technologie przesyłania strumieniowego do telewizorów, w tym do telewizorów Samsung, odtwarzaczy Roku, urządzeń Apple TV i odtwarzaczy Google Chromecast, co oznacza, że można bezproblemowo przesyłać strumieniowo cyfrową zawartość przechowywaną na serwerze DS216se na panoramiczny telewizor.


Mobilność dzięki aplikacjom
Dostęp za pomocą smartfona i tabletu

Firma Synology opracowuje różnorodne aplikacje mobilne — DS note, DS audio, DS video, DS photo+, DS cloud, DS file, DS download i DS cam — umożliwiające uzyskiwanie dostępu i zarządzanie zawartością przechowywaną na serwerze DS416 przy użyciu smartfonów i tabletów. Usługa QuickConnect ułatwia obsługę sieci, eliminując konieczność konfiguracji routera lub przekierowania portów. Dzięki aplikacjom mobilnym firmy Synology masz zawsze dostęp do swoich kolekcji multimedialnych i plików związanych z pracą poza domem.


Specyfikacja

Rodzaj Bez zainstalowanego dysku
Maksymalna obsługiwana pojemność 16 TB
Kieszenie na dyski 2,5"/3,5" - 2 szt.
RAID Basic
Synology Hybrid RAID
JBOD
1
0
Rodzaje wyjść / wejść USB 2.0 - 2 szt.
RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 1 szt.
DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
Procesor Marvell Armada 370 88F6707 (1 rdzeń, 800 MHz)
Pamięć RAM 256 MB
Protokoły sieciowe Serwer iTunes
Serwer FTP
Serwer DLNA
Klient protokołu BitTorrent
serwer DNS
serwer VPN
System plików dla dysków zewnętrznych EXT4
EXT3
HFS+
NTFS
FAT
System plików EXT4
Dodatkowe informacje Surveillance Station - obsługa kamer IP
Directory Server
Cloud Station
Audio Station
Obsługa przechowywania kopii zapasowych w chmurze
Wysokość 165 mm
Szerokość 100 mm
Głębokość 226 mm
Waga 0,9 kg
Dołączone akcesoria Pakiet akcesoriów
Kabel LAN RJ-45
Kabel zasilania

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO