loadingimg

Wczytuję dane...
D-LINK DNS-340L 4-Bay Cloud Network Storage
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
982,86 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
4 szt.
 • D-Link
 • Producent: D-Link
 • Kod producenta: DNS-340L
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Sieciowy serwer plików ShareCenter+ DNS-340L umożliwia utworzenie prywatnej domowej chmury. Urządzenie z intuicyjną obsługą idealnie sprawdzi się w przechowywaniu setek filmów, utworów muzycznych, zdjęć lub dokumentów i plików. Funkcja Multiple RAID zapewni bezpieczeństwo wszystkim danym, które będą przechowywane i zabezpieczone na DNS-340L.

Domowa chmura danych

Dostęp do plików z dowolnego komputera lub urządzenia z system iOS lub Android przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink™ Access-NAS. Lokalnie i zdalnie, z dowolnego miejsca.

Przechowywanie i archiwizacja

Płynne odtwarzanie multimediów HD, zarządzanie plikami oraz opcje archiwizacji.

Biblioteki multimediów

Łatwa i przyjemna organizacja muzyki oraz zdjęć. Dodatkowo Surveillance Center pozwala na wykorzystanie urządzenia jako centrum domowego monitoringu wizyjnego.

Prosta instalacja

Wystarczy umieścić w urządzeniu do cztereh dysków twardych, a następnie przejść przez kreator instalacji.

Zawsze, w dowolnym momencie można pobrać pliki z urządzenia przy użyciu przeglądarki. Bez żadnej konfiguracji.

Wbudowany serwer multimedialny

Wbudowany serwer multimedialny DLNA UPnP AV umożliwia bezproblemowe udostępnianie plików innym urządzeniom, np. telewizorom, konsolom do gier (PlayStation 3 lub Xbox 360/One), bez żadnej konfiguracji. Natychmiastowo. Tak po prostu.

Więcej niż tylko magazyn danych

Na DNS-340L można zainstalować dedykowane aplikacje, które umożliwiają organizację plików muzycznych i zdjęć. Music Center pozwala na zarządzanie biblioteką muzyczną oraz jej odtwarzanie, np. przy wsparciu Apple AirPlay. Podczas gdy Photo Center umożliwia tworzenie albumów oraz zarządzanie zdjęciami, udostępnianie ich na portalach takich jak Facebook, Picasa lub Flickr. Natomiast Surveillance Center to centrum zarządzania domowym monitoringiem, zapisem, podglądem obrazu z kamer, bez żadnej konfiguracji. To tylko przykład aplikacji i ich zastosowania. Jest ich jeszcze więcej.

Prosta instalacja

Maksymalna pojemność jednego dysku HDD 3,5” wynosi 6 TB1, natomiast instalacja jest dziecinnie prosta. Wystarczy otworzyć górną pokrywę i wsunąć dyski. To wszystko. Porty USB znajdujące się z tyłu oraz z przodu obudowy umożliwiają podłączenie wielofunkcyjnej drukarki, zapasowego zasilacza (UPS) lub zewnętrzny dysk USB do archiwizacji.

W połączeniu z routerem D-Link Cloud, DNS-340L zyskuje przewagę w postaci Zero Configuration Setup. To autorska technologia D-Link, która upraszcza proces konfiguracji i instalacji do niezbędnego minimum. Wystarczy wybrać rodzaj RAID, a reszta zrobi się sama.

W pełni elastyczne i uniwersalne rozwiązanie

Dzięki mnogiej opcji trybów pracy dysków (Standard, JBOD, RAID 0, 1, 5, 10, 1+0), użytkownik może wybrać najlepszą dla siebie konfigurację, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Tryb Standard tworzy dwa oddzielne dyski. JBOD łączy dyski, aby stworzyć z nich pojedynczy wolumin. RAID 0 łączy dyski w konfigurację „stripe”, dając maksymalną możliwą wydajność. RAID 1 zapewnia pełne bezpieczeństwo tworząc lustrzaną kopię danych zapisywanych na urządzeniu. RAID 5 łączy pojemność trzech dysków, podczas gdy czwarty pracuje jako dysk parzystości. RAID 10 zabezpiecza przez utratą danych niesąsiednich dysków i wykorzystuje technikę strippingu, aby przyspieszyć wszystkie operacje. Dodatkowo DNS-340L wspiera funkcję hot swap, co oznacza że można z łatwością wymienić wadliwy dysk, a po jego wymianie urządzenie automatycznie skopiuje dane na nowy wolumin, zapewniając pełne bezpieczeństwo i nieprzerwaną pracę.


Producent D-Link
Kod producenta DNS-340L
Obsługiwane dyski 3,5" SATA II
Liczba kieszeni 4 kieszenie
Maksymalna pojemność dysku 24 TB
Dołączony dysk Brak
Funkcja RAID Tak
Interfejsy Ethernet (LAN)
SATA II
USB 2.0
USB 3.0
Komunikacja LAN (RJ-45)
Porty LAN 2x 10/100/1000Mbps
Liczba portów USB 2.0 2x USB 2.0
Liczba portów USB 3.0 1x USB 3.0
Dołączone akcesoria Zasilacz
Waga 1.5 kg
Wymiary 185 x 146 x 217 mm
Kolor główny Czarny

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO