loadingimg

Wczytuję dane...
QNAP TS-251C 2-Bay TurboNAS, SATA 3G, Intel Celeron 2,41GHz, 1GB RAM, 1x GbE, 1xUSB 3.0
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
862,78 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
20 szt.
 • Qnap
 • Producent: Qnap
 • Kod producenta: TS-251C
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu


Model TS-251C jest wysokowydajnym rozwiązaniem w niezwykle przystępnej cenie, dedykowanym dla użytkowników domowych oraz dla małych/domowych biur. W cenie systemu bazującego na procesorze Atom™ użytkownik otrzymuje wydajność systemu z procesorem Celeron®. Dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu QTS, TS-251C jest łatwym w użyciu, a mimo to wydajnym serwerem plików NAS do zastosowań z zakresu backupu danych, synchronizacji plików, zdalnego dostępu i kina domowego; idealnie nadaje się dla użytkowników chcących zbudować osobistą chmurę zapewniającą łatwy dostęp do danych.

- Możliwość zbudowania chmury osobistej i strumieniowania biblioteki multimediów z użyciem DLNA, AirPlay, Chromecast i Plex
- Kolekcjonowanie, przechowywanie i udostępnianie zdjęć, nagrań muzycznych i plików wideo
- Scentralizowanie zasobów plikowych, udostępnianie ich i backup
- Dostęp do plików, zarządzanie plikami i synchronizacja plików między komputerami, tabletami i urządzeniami mobilnymi
- Odtwarzanie filmów wideo w rozdzielczości 1080p, przesyłanie przez wyjście HDMI przestrzennego dźwięku 7.1-kanałowegoDzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika systemu QTS, operacje systemowe w NAS przebiegają płynnie i wygodnie. Inteligentny pulpit systemu pozwala użytkownikowi szybko odszukać potrzebne funkcje, tworzyć na pulpicie skróty lub grupy skrótów, monitorować w czasie rzeczywistym ważne informacje o systemie oraz otwierać wiele okien aplikacji w celu jednoczesnego wykonywania wielu zadań, co w sumie zwiększa wydajność działania systemu.W otwartym środowisku sieciowym dane biznesowe są potencjalnie narażone na atak hakerów. NAS oferuje szereg różnych zabezpieczeń, takich jak szyfrowanie dostępu, blokowanie adresów IP i inne. Oprócz tego, administratorzy IT mogą kontrolować prawa dostępu każdego użytkownika do różnych folderów, co pozwala zapobiec nieuprawnionemu uzyskaniu dostępu do ważnych plików. NAS posiada zabezpieczenie poziomu wojskowego 256-bitowym szyfrem AES zatwierdzone wg standardu FIPS 140-2, przez co chroni poufne dane biznesowe przed dostępem nieuprawnionych użytkowników nawet w przypadku, gdy dyski twarde lub wręcz cały system zostaną skradzione.Dostępny w NAS system Surveillance Station jest profesjonalnym rozwiązaniem do monitoringu. System oferuje szeroki wybór ponad 2600 kompatybilnych modeli kamer IP oraz rozszerzalne licencje na kanały kamer IP. Rozwiązanie umożliwia monitoring w czasie rzeczywistym, nagrywanie i odtwarzanie wideo oraz audio, a także oferuje wiele elastycznych opcji do skonfigurowania przez użytkownika. Ponadto, na urządzeniach mobilnych z systemem iOS® lub Android™, użytkownik może zainstalować aplikację VMobile. Aplikacja ta pozwala zarządzać kanałami monitoringu non-stop i z dowolnego miejsca i w ten sposób zabezpieczyć pomieszczenia biurowe użytkownika.

Złącze HDMI

Oglądaj zawartość ekranu w rozdzielczości FullHD na zewnętrznym monitorze lub ekranie telewizora. HDMI to najwyższa, cyfrowa jakość połączenia bez zakłóceń. Podłącz łatwo kabel HDMI i ciesz się rozrywką na dużym ekranie.

Złącze USB 3.0

Urządzenie wyposażone jest w nowy, szybki interfejs USB 3.0 oferujący przepustowości do 5 Gbit/s co daje aż 10-krotny wzrost wydajności w porównaniu do USB 2.0. Teraz możesz szybko przenosić swoje materiały HD. Wyobraź sobie skopiowanie zawartości pendrive'a na dysk w niewiele ponad 3 sekundy! Nowe złącze USB 3.0 ma również większe napięcie zasilania i funkcje oszczędzania energii. Teraz naładujesz swoje urządzenia dużo szybciej i sprawniej!

Producent

QNAP
Kod producenta TS-251C
Obsługiwane dyski 3,5" SATA III
3,5" SATA II
2,5" SATA III
2,5" SATA II
Liczba kieszeni 2 kieszenie
Maksymalna pojemność dysku 6 TB
Dołączony dysk Brak
Funkcja RAID Tak
Interfejsy Ethernet (LAN)
HDMI
SATA II
SATA III
USB 3.0
Komunikacja DLNA
LAN (RJ-45)
Radiowa
Porty LAN 1x 10/100/1000Mbps
Liczba portów USB 2.0 2x USB 2.0
Liczba portów USB 3.0 1x USB 3.0
Dodatkowe informacje Model TS-251C jest wysokowydajnym rozwiązaniem w niezwykle przystępnej cenie, dedykowanym dla użytkowników domowych oraz dla małych/domowych biur. W cenie systemu bazującego na procesorze Atom™ użytkownik otrzymuje wydajność systemu z procesorem Celeron®. Dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu QTS, TS-251C jest łatwym w użyciu, a mimo to wydajnym serwerem plików NAS do zastosowań z zakresu backupu danych, synchronizacji plików, zdalnego dostępu i kina domowego; idealnie nadaje się dla użytkowników chcących zbudować osobistą chmurę zapewniającą łatwy dostęp do danych.
Dołączone akcesoria Przewód RJ-45, Kabel SATA zasilający oraz połączeniowy, Instrukcja szybkiej instalacji, Przewód zasilający
Waga 940 g
Wymiary 166,5 x 85 x 218,4 mm
Kolor główny Biały

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO