Kod producenta: B188
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: A4Tech

Bloody B188 to najnowsza klawiatura firmy A4Tech przeznaczona dla graczy. Dzięki solidnym produktom w dobrej cenie producent ten zaskarbił sobie serca fanów gier a kolejna klawiatura B188 tylko potwierdza ten fakt. Klawiatur na rynku gamingowym jest bardzo dużo a zwłaszcza w tym segmencie cenowym jednak A4Tech Bloody B188 wnosi całkiem nowe rozwiązanie, optyczne przełączniki w klawiszach QWERASDF. Optyczne przełączniki to nowość na rynku sprzętu dla graczy, dzięki nim czas reakcji na klik zmniejsza się z 30ms do jedynie 0,20ms a to pozwala uzyskać dodatkową przewagę podczas rozgrywki.

Technologia LK zapewnia najmniejszy czas opóźnienia .Szybka aktywacja klawisza - 1.5 mm

Aby wydłużyć żywotność swojego produktu firma A4tech zastosowała w modelu B1884 podwójną ochroną przed zalaniem. Płyta główna na której są układy scalone oraz ścieżki elektryczne wyłożono specjalną folią a w kilku miejscach pomiędzy klawiszami znajdziemy specjalne kanaliki, których zadaniem jest szybkie odprowadzenie płynu na zewnątrz klawiatury.

Trwałe klawisze o podświetlanych symbolach

Model B188 otrzymał aż osiem klawiszy wyknanych w technologii Light Strike Mechanical Infrared Switch.

Dodatkowo:8 silikonowych klawiszy antypoślizgowych - Q, W, E, R, A, S, D, F

Aby dłużej i lepiej się grało Bloody B188 posiada wzmocnioną spację. Klawisz Spacja jest jednym z najważnieszych na klawiaturze dlatego producent postanowił dodatkowo go wzmonić montując dwa wsporniki i dwie sprężyny co znacząco zwiększa stabilizację i wytrzymałość.
Klawiatura B188 otrzymała też system klawiszy multimedialnych, dzięki którym można łatwo sterować plikami dźwiekowymi oraz regulować natężeniem dźwięku.

odporna na kurz
Optyczne przełączniki w klawiaturze Bloody B1884 to nie tylko szybkość reakcji ale także eliminacja częstej przypadłości podwójnego kliku. Nowa technologia sprawia też że kurz nie jest już czynnikiem skracającym życie i jakość działania klawiszy.

 Ponadto:

  • podświetlanie z możliwością regulacji natężenia lub całkowitego wyłączenia
  • podkładka pod nadgarstki
  • nóżki antypoślizgowe
  • tryb gamingowy - wyłącza przyciski Windows

Sama klawiatura to nie wszytko, aby dobrze się grało we wszelkiego rodzaju gry nie zapomniano o wsparciu w postaci dobrego oprogramowania.
Sterowniki Super Combo dają nam możliwość szerokiej konfiguracji makr oraz profili.

Rodzaj klawiatury

Do gier
Typ złącza USB
Układ klawiatury Układ EURO
Długość kabla 1,8 metr
Podświetlenie LED Nie
Kolor czarno-czerwony
Mysz w zestawie Nie

Polecamy