Kod producenta: B328
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: A4Tech

Skup się na grze
Wzmocniona konstrukcja klawiatury jest nie tylko szybka i wygodna, ale także odporna na zalania. B328 posiada kanaliki odprowadzające wodę, a elektronika odpowiadająca za komunikację klawiatury jest chroniona dodatkową folią.

Bądź lepszy od rywali
Klawiaturę A4TECH Bloody B328 wyposżono w podświetlane klawisze, dzięki czemu nocna praca czy rozrywka w ulubionych grach wideo nie będzie już problemem, lecz przyjemnością. Najczęściej używane przez graczy klawisze wyróżniają się ponadto kolorem.
W wielu grach liczy się przede wszystkim szybkość reakcji, a o zwycięstwie lub przegranej mogą decydować setne sekumdy, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej klawiatury - takiej, która w decydującym momencie nieprzeszkodzi nam w odniesieniu pełnego sukcesu. Czas reakcji przycisków poniżej 0,2 MS, brak opóźnień to cechy wyróżniające klawiaturę A4TECH Bloody B328.

Technologia LK zapewnia najmniejszy czas opóźnienia .Szybka aktywacja klawisza - 1.5 mm

Aby wydłużyć żywotność swojego produktu firma A4tech zastosowała w modelu B1884 podwójną ochroną przed zalaniem. Płyta główna na której są układy scalone oraz ścieżki elektryczne wyłożono specjalną folią a w kilku miejscach pomiędzy klawiszami znajdziemy specjalne kanaliki, których zadaniem jest szybkie odprowadzenie płynu na zewnątrz klawiatury.
Trwałe klawisze o podświetlanych symbolach

Model B188 otrzymał aż osiem klawiszy wyknanych w technologii Light Strike Mechanical Infrared Switch.

Dodatkowo:8 silikonowych klawiszy antypoślizgowych - Q, W, E, R, A, S, D, F

Aby dłużej i lepiej się grało Bloody B188 posiada wzmocnioną spację. Klawisz Spacja jest jednym z najważnieszych na klawiaturze dlatego producent postanowił dodatkowo go wzmonić montując dwa wsporniki i dwie sprężyny co znacząco zwiększa stabilizację i wytrzymałość.
Klawiatura B188 otrzymała też system klawiszy multimedialnych, dzięki którym można łatwo sterować plikami dźwiekowymi oraz regulować natężeniem dźwięku.
odporna na kurz
Optyczne przełączniki w klawiaturze Bloody B1884 to nie tylko szybkość reakcji ale także eliminacja częstej przypadłości podwójnego kliku. Nowa technologia sprawia też że kurz nie jest już czynnikiem skracającym życie i jakość działania klawiszy.

 Ponadto:

  • podświetlanie z możliwością regulacji natężenia lub całkowitego wyłączenia
  • podkładka pod nadgarstki
  • nóżki antypoślizgowe
  • tryb gamingowy - wyłącza przyciski Windows

Sama klawiatura to nie wszytko, aby dobrze się grało we wszelkiego rodzaju gry nie zapomniano o wsparciu w postaci dobrego oprogramowania.
Sterowniki Super Combo dają nam możliwość szerokiej konfiguracji makr oraz profili.
Rodzaj Multimedialna
Zestaw z myszką Nie
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Zasilanie USB 5V
Kolor Czarny
Pozostałe parametry

- Długość przewodu: 1,8 m
- Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 8, Windows 7, Windows Vista

Polecamy