loadingimg

Wczytuję dane...
Klawiatura A4Tech Bloody B418 Gold
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
199,00 PLN*
Wysyłka gratis!
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
3 szt.
 • A4Tech
 • Producent: A4Tech
 • Kod producenta: A4-B418
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Skup się na rozgrywce
Wytrzymałość i niezawodność

Klawiatura A4Tech Bloody B418 dla graczy jest nie tylko szybka i wygodna, ale także dzięki wzmocnionej konstrukcji odporna na zalania. Nie tylko nie musisz martwić się o kurz - B418 posiada także kanaliki odprowadzające wodę, a elektronika odpowiadająca za komunikację klawiatury jest dodatkowo chroniona.

Podświetlane, szybko reagujące klawisze
Bądź lepszy od rywali

Klawiaturę A4TECH Bloody B418 wyposżono w podświetlane klawisze, dzięki czemu nocna praca czy rozrywka w ulubionych grach wideo bedzie czystą przyjemnością. Najczęściej używane przez graczy klawisze wyróżniają się ponadto kolorem jak i dodatkową, silikonową ochroną..
W wielu grach liczy się przede wszystkim szybkość reakcji, a o zwycięstwie lub przegranej mogą decydować setne sekumdy, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej klawiatury - takiej, która w decydującym momencie nieprzeszkodzi nam w odniesieniu pełnego sukcesu. Czas reakcji przycisków poniżej 0,2 MS, brak opóźnień to cechy wyróżniające klaiaturę A4TECH Bloody B418.

Pełna kontrola
Wygodna obsługa

Klawiatura Bloody B418 wyposażona została w 7 multimedialnych przycisków: Głośności +/-, Wyciszenia, Następny/ poprzedni utwór, Stop Play/Pauza. Firma w celu zapewnienia stabilnej pozycji klawiatury zastosowała od spodu regulowane stopki zakończone gumą antypoślizgową. Przewód zasilania natomiast posiada został wzmocniony poprzez oplot z sznurkowego materiału w barwach Bloody.

Technologia LK zapewnia najmniejszy czas opóźnienia .Szybka aktywacja klawisza - 1.5 mm

Aby wydłużyć żywotność swojego produktu firma A4tech zastosowała w modelu B1884 podwójną ochroną przed zalaniem. Płyta główna na której są układy scalone oraz ścieżki elektryczne wyłożono specjalną folią a w kilku miejscach pomiędzy klawiszami znajdziemy specjalne kanaliki, których zadaniem jest szybkie odprowadzenie płynu na zewnątrz klawiatury.
Trwałe klawisze o podświetlanych symbolach

Model B188 otrzymał aż osiem klawiszy wyknanych w technologii Light Strike Mechanical Infrared Switch.

Dodatkowo:8 silikonowych klawiszy antypoślizgowych - Q, W, E, R, A, S, D, F

Aby dłużej i lepiej się grało Bloody B188 posiada wzmocnioną spację. Klawisz Spacja jest jednym z najważnieszych na klawiaturze dlatego producent postanowił dodatkowo go wzmonić montując dwa wsporniki i dwie sprężyny co znacząco zwiększa stabilizację i wytrzymałość.
Klawiatura B188 otrzymała też system klawiszy multimedialnych, dzięki którym można łatwo sterować plikami dźwiekowymi oraz regulować natężeniem dźwięku.
odporna na kurz
Optyczne przełączniki w klawiaturze Bloody B1884 to nie tylko szybkość reakcji ale także eliminacja częstej przypadłości podwójnego kliku. Nowa technologia sprawia też że kurz nie jest już czynnikiem skracającym życie i jakość działania klawiszy.

Rodzaj Multimedialna
Zestaw z myszką Nie
Połączenie Przewodowe
Interfejs USB
Zasilanie USB 5V
Kolor Złoty
Pozostałe parametry

- Długość przewodu: 1.8 m
- Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 8, Windows 7, Windows Vista


Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO