loadingimg

Wczytuję dane...
Logitech USB Headset H540
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
220,99 PLN*
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
100 szt.
 • Logitech
 • Producent: Logitech
 • Kod producenta: 981-000480
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Symbol producenta 981-000480
Nazwa produktu Logitech USB Headset H540
Producent Logitech
Klasa produktu

EAN: 5099206038868

Uzyskanie doskonałego dźwięku w rozmowach telefonicznych, muzyce i innych zastosowaniach to kwestia jednego podłączenia.

Czarne słuchawki marki Logitech, nauszne na pałąku. Pasmo przenoszenia słuchawek 20-20000 Hz, długość kabla 1.8 metra, kontrolka wyciszenia słuchawek. Możliwość regulacji głośności. Mikrofon na obrotowym wysięgniku, z redukcją szumów, o rodzaju połączenia typu USB. Pasmo przenoszenia mikrofonu: 10-6500 Hz. Wymiary słuchawek: 20 x 6.5 x 18.5 cm (szerokość, głębokość, wysokość), waga 130 gram.

 

 

Bogaty dźwięk stereo

Dostrojone laserowo membrany i wbudowany korektor zapewniają najwyższą jakość dźwięku i bogate basy. Dzięki temu możesz zawsze osiągnąć maksymalną przyjemność słuchania muzyki.

    Przyciski sterujące umieszczone przy uchu

Wszystkie potrzebne elementy sterujące głośnością, basami i wyciszeniem masz bezpośrednio pod palcam

             
 

Wystarczy podłączyć

Połączenie USB typu „plug and play” pozwala niemal bez czekania cieszyć się wyraźnym dźwiękiem cyfrowym i realistycznym dźwiękiem w internetowych połączeniach telefonicznych.

   

Słuchaj wszystkich dźwięków

Dostrajane laserowo membrany i wbudowany korektor pozwalają na minimalizację zniekształceń i uzyskanie w filmach, muzyce i rozmowach telefonicznych dźwięku, który przenika do szpiku kości. Przy takiej precyzji dźwięku zrozumiesz, na czym polega różnica między tym, co słyszysz, a tym, co masz usłyszeć.

             
 

Doświadcz krystalicznie czystych dźwięków

Nowa jakość rozmów. Regulowany mikrofon redukuje szumy z otoczenia, dzięki czemu znajomi, rodzina czy współpracownicy lepiej usłyszą to, na czym im zależy — Twój krystalicznie czysty głos.

   

Przejmij kontrolę nad dźwiękiem

Dzięki umieszczonym na uchu elementom sterującym możesz łatwo zmienić siłę głosu i wyciszyć mikrofon. W dodatku wyraźny wskaźnik wyciszenia oznacza, że nigdy nie przegapisz, że masz je włączone.

 

Zależy nam na Twoim komforcie

Miękka, skórzana wyściółka nie męczy uszu, nawet gdy słuchasz muzyki lub grasz przez wiele godzin. Martwisz się dopasowaniem słuchawek? Nie musisz. Pałąk jest wyścielony materiałem, który dopasowuje się do kształtu głowy.

   

Pasuje do wszystkiego

Zestawu słuchawkowego można używać do grania w gry komputerowe, oglądania filmów, słuchania muzyki, a także do rozmawiania z użyciem popularnych programów do połączeń internetowych, takich jak Skype®, Yahoo!® Messenger, Gmail™ Voice & Video Chat oraz Windows Live® Messenger.

 

Wygodna konstrukcja

Wyściełany miękką skórą pałąk i nakładki słuchawek zapewniają komfortowe rozmawianie lub słuchanie muzyki przez wiele godzin.

   

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO