loadingimg

Wczytuję dane...
MP233
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
222,72 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
3 szt.
 • Edifier
 • Producent: Edifier
 • Kod producenta: Edifier MP233
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Edifier MP233 w jednym niewielkim przenośnym urządzeniu łączy najwyższy poziom brzmienia oraz jakości dźwięku z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Należy tu wspomnieć przede wszystkim o możliwości bezprzewodowego połączenia Bluetooth, jak również odbywania rozmów telefonicznych (nawet w trybie konferencyjnym – z licznymi odbiorcami). MP233 jest wyposażony w wbudowany mikrofon, który pozwala użytkownikowi korzystać za jego pomocą z telefonów komórkowych – pod warunkiem że są kompatybilne z technologią Bluetooth lub NFC. Za pomocą MP233 można odbierać połączenia telefoniczne, odrzucić połączenie przychodzące i zakończyć rozmowy poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu MP233 jest przenośnym systemem głośników idealnym zarówno do użytku domowego lub biurowego (gdzie można go wygodnie przenosić do innego pokoju lub biura) jak i do używania na zewnątrz podczas wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych czy też np. wakacyjnego wypoczynku.

Wbudowany aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego kablami i przewodami. Dodatkowe złącze 3,5 mm pozwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co zwiększa swobodę użytkowania systemu.

MP233 to urządzenie o całkowitej mocy RMS 9 Watów. Posiada dwa 1,75 calowe głośniki szerokopasmowe z bass reflexem wzmacniającym niższe częstotliwości i zapewniającym głębokie oraz bogate w brzmienie basy. Za pomocą poręcznej klawiatury można łatwo zmienić źródło sygnału audio, wyregulować głośność lub wybrać utwór muzyczny.

Kolor (wyliczeniowy):czarny
Komunikacja bezprzewodowa:Bluetooth
Komunikacja bezprzewodowa:NFC
Konfiguracja systemu (głośniki):System jednoczęściowy
Moc głośników (zmiennoprzec.):9 W
Pozostałe parametry:

- Pasywny radiator basów
- Funkcja głośnika Bluetooth telefonu komórkowego
- Obsługa kart Micro SD
- Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwalający na 15 godzin pracy
- Kompaktowy i przenośny

Regulatory/złącza:regulacja poziomu głośności
Stacja dokująca (wieże / radia):Nie
Zalecane zastosowania (głośniki):muzyka
Zasilanie:Akumulator wbudowany
Złącza:AUX
Złącza:3,5mm minijack

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO