loadingimg

Wczytuję dane...
Creative WP 450 sluchawki bezprzewodowe
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
414,39 PLN*
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
2 szt.
 • Creative
 • Producent: Creative
 • Kod producenta: 51EF0460AA000
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Czasy, kiedy trzeba było nosić słuchawki do muzyki i do telefonu już minęły. Ze słuchawkami Kreatywne WP-450 Bluetooth ® można cieszyć się najlepszą jakością dźwięku.

Wbudowany w WP-450 zestaw słuchawkowy umożliwia wyraźne rozmowy z telefonu komórkowego a kiedy skończysz rozmawiać, słuchaj dalej  ulubionych utworów za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto, wysokiej jakości dźwięk stereo Bluetooth z kompatybilnymi urządzeniami, pozostawia wolne ręce a Ty możesz róbić co chcesz.

Wersja składana
Trwała konstrukcja składanego pałąka słuchawek WP-450 pozwala na ich łatwe przechowywanie i transportowanie. Do zestawu dołączone jest także etui podróżne.

Najwyższa jakość dźwięku
Precyzyjnie dostrojone przetworniki neodymowe zapewniają wyrazisty dźwięk oraz najlepsze doznania w czasie słuchania muzyki i oglądania filmów, a równocześnie gwarantują wyjątkową jakość rozmów.

Czyste brzmienie rozmów
Ukryty mikrofon pozwala na prowadzenie krystalicznie czystych rozmów bez przeszkadzającego pałąka. Zastosowana w słuchawkach WP-450 technologia ClearSpeech Engine™ tłumi hałas i wzbogaca dźwięk, dlatego nie będą Ci już przeszkadzały odgłosy dobiegające z otoczenia.

Bezproblemowa łączność bezprzewodowa
Kable ograniczające Twoją radość ze słuchania muzyki i rozmawiania przez telefon? Zapomnij o tym. Podłącz słuchawki WP-450 poprzez Bluetooth do urządzeń stereo kompatybilnych z technologią Bluetooth, takich jak telefony muzyczne, tablety czy laptopy, i rozkoszuj się swobodą w zasięgu nawet 10 metrów.

Niezrównane wrażenia dźwiękowe
W słuchawkach WP-450 wykorzystano technologię aptX, która zapewnia brak opóźnień i krystaliczną czystość dźwięku przesyłanego za pośrednictwem Bluetooth. Pozwolą Ci one słuchać muzyki i oglądać filmy, ciesząc się nadzwyczajną wiernością odtwarzanych dźwięków oraz doskonałą synchronizacją audio-wideo w urządzeniach obsługujących kodek aptX, takich jaki tablet Creative ZiiO lub najnowsze urządzenia Apple Mac mini oraz iMac.

Sterowanie w zasięgu palców
Natychmiastowy dostęp do przycisków sterujących połączeniami, odtwarzaniem i głośnością powoduje, że wszelkie regulacje nie sprawiają najmniejszych problemów.

Komfort dla uszu
Muszle wyłożone miękkim materiałem skóropodobnym pozwalają cieszyć się muzyką w komfortowych warunkach, nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu.

Bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku z komputera
Nie stanowi ono już problemu, nawet jeśli masz komputer bez wbudowanego interfejsu Bluetooth. Rozbuduj go o możliwość bezprzewodowego, dwukierunkowego przesyłania dźwięku dzięki nadajnikowi/odbiornikowi Creative BT-W1 Bluetooth USB (sprzedawany oddzielnie).

Możliwość połączenia z iPadem, iPhonem oraz iPodem
Chcesz cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem stereo odtwarzanym z iPada, iPhona lub iPoda1? Wystarczy podłączyć do niego nadajnik Creative BT-D5 Bluetooth (sprzedawany oddzielnie), a stanie się bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania!

 

Impedancja : 32 Ohm
Konstrukcja (słuchawki): nauszne
Możliwości połączeń (słuchawki): Bluetooth
Pasmo przenoszenia :

18 - 22000 Hz

Połączenie: Bezprzewodowe
Pozostałe parametry:

Zestaw słuchawkowy Bateria - akumulator - litowo-jonowy
Pojemność 240 mAh
Czas trwania (do) 9 godzin

Przeznaczenie (słuchawki): telefonia komórkowa
Przeznaczenie (słuchawki): prowadzenie rozmów przez Internet
Przeznaczenie (słuchawki): gry na PC
Przeznaczenie (słuchawki): muzyka
Technologia (słuchawki): aptX
Waga: 114 g
Z mikrofonem: Tak
Gwarancja: Gwarancja normalna 24 [w miesiącach]

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO