loadingimg

Wczytuję dane...
ECHELON Navy słuchawki z mikrofonem
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena :
 
480,78 PLN*
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
5 szt.
 • Asus
 • Producent: Asus
 • Kod producenta: 90-YAHIA110-UA10-
 • Realizacja zamówienia: 24 godziny

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu

Seria Echelon przywołuje dreszczyk strzelanek FPS i cechuje się strojem inspirowanym militarnym kamuflażem, który pasuje do broni i uniformów w grach.
Pomijając gry, to także świetny zestaw słuchawkowy do codziennego użytku! Podłącz słuchawki Echelon do swego komputera stacjonarnego, laptopa, PlayStation® 4, smartfona albo tabletu, by doświadczyć doskonałego dźwięku o wspaniałych detalach i mocnym basie — bez względu na to, czego słuchasz.

Doskonała jakość dźwięku
Duże przetworniki 50 mm z magnesem neodymowym. Duże, 50-mm przetworniki neodymowe pozwalają na lepsze pozycjonowanie dźwięku w grach, więc użytkownicy zyskują większą świadomość otoczenia oraz działań i położenia przeciwnika. Głęboki bas nadaje niepowtarzalną siłę wszystkiemu — od ścieżek dźwiękowych po eksplozje, natomiast szerszy zakres pasma zyskuje na czystości brzmienia i wyjątkowo niskich zniekształceniach. Krzywa odpowiedzi częstotliwościowej została zoptymalizowana pod kątem gier, wzmacniając reprodukcję odgłosów kroków i wystrzałów, by zwiększyć świadomość przestrzenną, dokładność reakcji i liczbę wygranych.

Czysta komunikacja w grze
Odłączany mikrofon z filtrowaniem szumu. W odpowiedzi na zgłoszenia społeczności ASUS Echelon Forest wykorzystuje odłączany, giętki wysięgnik mikrofonowy ułatwiający regulację kąta i wygodne przechowywanie, gdy nie jest w użyciu. Nowa technologia usuwania szumów oferuje dużo czulsze rejestrowanie dźwięku, co przekłada się na czystszą komunikację w grze.

Zgodny z komputerami PC i Mac
Kabel rozgałęziający z osobnymi wtyczkami 3,5 mm do audio/mikrofonu. Dzięki słuchawkom Echelon Forest możesz zapomnieć o problemach z kompatybilnością, ponieważ działają z niemal każdym urządzeniem. Główny kabel połączeniowy o długości 1,2 m może być spięty z przedłużaczem 1,3 m wyposażonym w panel sterujący z osobnymi wtyczkami słuchawek i mikrofonu, co zwiększa zgodność.

Zgodny nawet z konsolami, smartfonami i tabletami

Echelon Forest jest też idealny do smartfonów, tabletów i PlayStation® 4 dzięki dwufunkcyjnej wtyczce 3,5 mm audio/mikrofonu. Podłącz do swego urządzenia inteligentnego i bądź w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi w podróży albo do PlayStation® 4, by cieszyć się grami. Nasze badania wykazują, że przewód 1,2 m to idealna długość do użytku z urządzeniami mobilnymi albo kontrolerem PlayStation® 4 — koniec z supłami i plątaniną!

Czystszy dźwięk w grach daje Ci pełne skupienie
Skuteczna izolacja od hałasu — 30 dB. Hałas plasuje się jako jeden z czołowych problemów dla graczy, często prowadząc do rozproszenia i podejmowania złych decyzji w ferworze chwili. Echelon został zaprojektowany w taki sposób, że nauszniki skutecznie blokują zakłócenia takie jak hałas otoczenia i ludzkie głosy — dwa główne źródła hałasu podczas imprez dla graczy. Nawet minimalny hałas może zamaskować bardzo istotne detale dźwięku, więc upewnij się, że Twój osprzęt do grania całkowicie wciągnie Cię w grę, by Twoje decyzje były właściwe.

Idealny do maratonowych sesji grania
Pełnowymiarowe muszle wokółuszne 100 mm to idealne dopasowanie. Opaska nagłowna została laboratoryjnie przetestowana pod kątem optymalnej siły przylegania dostosowanej do jak największego zakresu rozmiarów głów. Ten zestaw Echelon Forest zapewnia świetne, uniwersalne dopasowanie gwarantujące niezrównany komfort nawet podczas maratońskich sesji grania. Pełne nauszniki o średnicy 100 mm wygodnie otaczają uszy, a zastosowane w nich wykończenie skórą wysokiej jakości minimalizuje zmęczenie uszu.

Dołączony stylowy pokrowiec

Echelon Forest ma własny pokrowiec zapewniający solidną i długotrwałą ochronę bez względu na to, czy podróżujesz, czy przechowujesz zestaw, gdy nie jest w użyciu.

Długość przewodu:2.5 m
Dźwięk (słuchawki):Stereo
Funkcje bluetooth:nie dotyczy
Impedancja :32 Ohm
Kolor (wyliczeniowy):czarny
Kolor (wyliczeniowy):wzór
Komunikacja bezprzewodowa:Nie
Konstrukcja (słuchawki):z muszlami nausznymi
Kontrola dźwięku:brak danych
Pasmo przenoszenia max.:20 kHz
Pasmo przenoszenia min.:20 Hz
Pozostałe parametry:

Akcesoria:
- Alternatywny kabel z adapterem
- Rozgałęźnik audio/mic
- Przewodnik
- Pokrowiec podróżny
- Osłona mikrofonu

Przeznaczenie (słuchawki):gry na PC
Przeznaczenie (słuchawki):prowadzenie rozmów przez Internet
Technologia (słuchawki):redukcja szumów
Waga:268 g
Z mikrofonem:Tak
Złącza:3,5mm minijack

Kontakt
801 01 41 55
12 398 44 00
533 285 800
BOK-ITPROMO