Bezpieczeństwo zakupów

ITPromo.pl posiada Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo.Biznesowe realia, w których funkcjonujemy, nie sprzyjają klarowności finansowych rozliczeń. Wiele firm osiąga płynność na zasadzie opóźniania płatności, uchylania się od swoich obowiązków i unikania wierzycieli. ITPromo mówi tym praktykom stanowcze NIE. Rzetelność biznesowa, uczciwość i szacunek do biznesowego otoczenia – zarówno w aspekcie Klientów, dzięki którym możemy się rozwijać, jak i naszych współpracowników, którzy wspomagają nas w drodze do sukcesu – są kluczowe dla dalszego rozwoju w atmosferze zaufania i największej powagi, z jaką traktujemy kontrahentów oraz Klientów.

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo stanowi gwarant stosowanych przez nas praktyk finansowych. To świadectwo braku zobowiązań finansowych firmy. Aby posiadać Certyfikat, konieczne jest prowadzenie rozliczeń w sposób ciągły i terminowy. Stan ten aktualizowany jest na bieżąco w najważniejszych instytucjach, do których wpisywani są dłużnicy: Bankowy Rejestr Związku Banków Polskich, Biura Informacji Kredytowej oraz Rejestru Dłużników BIG.

Posiadanie Certyfikatu przez ITPromo, to dowód na to, iż pokładane w nas zaufanie, nie pozostaje bez pokrycia. Uważając uczciwość i szacunek za bazowe aspekty funkcjonowania w biznesie, z przyjemnością upubliczniamy dane, dotyczące naszej rzetelności finansowej, traktując je, jako wyraz naszej polityki przejrzystej współpracy.

W trosce o bezpieczeństwo wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze chronionym firewallem. Dostęp do danych mają tylko specjalnie przeszkoleni pracownicy naszej firmy. Każdy dostęp do danych kontrolowany jest przez specjalnie skonstruowany system zabezpieczeń. Do przesyłania danych używamy protokołu SSL szyfrującego kluczem o długości 128 bitów (CERTUM Commercial SSL). Klucz został wydany przez autoryzowanego wydawcę certyfikatów – firmę Unizeto Technologies SA, która wcześniej sprawdziła wiarygodność sklepu ITPromo.pl

Kontakt
533 285 800