Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Za pobraniem: zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep ITPromo.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

  • Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego firmy, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym ITPromo.pl, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

  • Przelewem online: forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dotpay S.A. (ING Bank Śląski, BPH Sezam, przelew bankowy, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Credit Agricole Bank Polska, Invest Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, BS Wschowa, Polbank EFG, Getin Bank).

  • Transfer: forma płatności gdzie wystarczy zatwierdzić transakcje pinem lub tokenem (mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płacę z IKO, Płać z ING, Płać z Nordea, BPH Pay By Link, Pekao24 Przelew, Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Alior Sync, Eurobank Płatności Online, Płacę z Idea Bank)

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard, Maestro, Diners Club International, JCB, Visa Electron): po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Dotpay celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Dotpay S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez biuro obsługi klienta w celu dokonania zmiany formy płatności.

Wszystkie ceny w sklepie ITPromo.pl zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą oraz w systemie płatności DotPay.

Jak przebiega płatność elektroniczna Dotpay.pl

1. Wybierz płatność elektroniczną w koszyku zamówienia 

2. Potwierdź zamówienie - zostaniesz przekierowany do strony Dotpay.pl 

3. Wybierz z jakiego banku lub jaką kartą chcesz dokonac płatności 

4. Zostaniesz przekierowany do swojego banku - gdzie musisz się zalogować używając swoich danych 

5. Po zalogowaniu zobaczysz gotowy przelew za należność za zakupy w naszym sklepie 

6. Po potwierdzeniu transakcji zostaniesz przekierowany na stronę sklepu

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest pakowane i wysyłane.

Kontakt
533 285 800