Kod producenta: WD60PURX
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Western Digital

Znakomite możliwości przechowywania danych. Doskonały monitoring.

Napędy WD Purple są systemami przeznaczonymi do ciągłej pracy, są przez cały czas włączone i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Mogą obsługiwać do 8 dysków twardych i 32 kamer, co sprawia, że są optymalnym rozwiązaniem do monitoringu. Pamięć masowa do systemów monitoringu WD Purple jest także wyposażona w technologię AllFrame, można więc stworzyć niezawodny system bezpieczeństwa dostosowany do potrzeb firmy. Dzięki wykorzystaniu technologii AllFrame napędy WD Purple usprawniają strumieniową transmisję ATA, zmniejszając liczbę błędów, ograniczając zjawisko pikselizacji i przerwy w rejestrowaniu wideo, które zdarzają się, jeśli korzysta się z dysków nieodpowiednich do systemów rejestracji wideo.


Właściwy dysk do odpowiedzialnych zadań.

Dyski WD Purple zostały zaprojektowane specjalnie do zadań związanych z monitoringiem, są więc w stanie wytrzymać ekstremalne zmiany temperatury i wibracje sprzętu w obrębie środowiska DVR. Przeciętny dysk typu desktop jest w stanie działać tylko przez krótkie odcinki czasu i nie nadaje się do wykorzystania w trudnych warunkach środowiska, w którym system monitoringu o wysokiej rozdzielczości działa przez cały czas. Awaria systemu może spowodować szkody, które mają wpływ na wielu użytkowników, bezpieczeństwo danych, a nawet całego systemu. Dyski WD Purple zapewniają niezawodność klasy surveillance, ponieważ pomyślnie przeszły testy zgodności z wieloma różnymi systemami zabezpieczeń.


Czołowa w branży pamięć masowa. Monitoring, któremu można zaufać.

WD jest światowym liderem w branży dysków twardych. Dzięki rozwiązaniu do monitoringu WD Purple masz dysk przeznaczony do pracy w wysokiej temperaturze, w stale włączonych systemach monitoringu. Dzięki temu można liczyć na wysoką jakość odtwarzania wideo, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Czy chronisz swoich bliskich, czy monitorujesz swoją firmę, dyski WD Purple zapewniają wydajność, na której można polegać.


Obraz z 32 kamer

Dyski WD Purple są zoptymalizowane do obsługi 32 kamer HD. Dzięki tak wielu możliwościom można w przyszłości elastycznie modernizować i rozszerzać swój system.


Zgodność z szeroką gamą urządzeń. Bezproblemowa integracja.

Dyski twarde WD Purple są zaprojektowane z myślą o kompatybilności, więc można szybko i bezproblemowo dodawać pamięć masową do systemu monitoringu. Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, można mieć pewność, że znajdzie się odpowiednia konfiguracja DVR.*

*Nie masz pewności, który dysk jest najlepszy dla Twojego systemu? Skorzystaj z naszego narzędzia do określania zgodności, aby znaleźć doskonałą pamięć masową do swojego środowiska DVR lub NVR.Dzięki technologii AllFrame możesz zaufać temu, co widzisz™

Brakujące klatki i przerwy w zapisie mogą stanowić poważne utrudnienie, gdy konieczne jest przejrzenie zarejestrowanego materiału wideo. W przypadku stosowania zwykłego twardego dysku błędy i przerwy w zapisie są powszechne, ale nie w przypadku dysku WD Purple. Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA ogranicza zjawisko „wypadania” klatek wideo, podnosi jakość odtwarzanego obrazu i umożliwia obsługę większej liczby dysków w środowisku DVR.

Funkcje:

 • Konstrukcja specjalnie zaprojektowana do systemów monitoringu.
 • Ograniczenie zjawiska „wypadania” klatek wideo.
 • Dostosowanie do wymagań środowisk monitoringu charakteryzujących się dużą intensywnością operacji zapisu, małą szybkością transmisji danych (bit rate) i dużą liczbą jednoczesnych strumieni.
 • Priorytet dla operacji zapisu zapewniający maksymalną wydajność monitoringu.
 • Obsługa transmisji strumieniowej TLER i ATA.
 • Obsługa do ośmiu dysków.
Niższy pobór mocy. Większa wydajność.

Niskie zużycie energii jest koniecznością w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Dzięki unikatowej technologii IntelliSeek dyski WD Purple obliczają optymalną szybkość wyszukiwania ścieżek. Pozwala to obniżyć zużycie energii, emisję hałasu i poziom wibracji, które mogą powodować uszkodzenia standardowych dysków twardych typu desktop.

Trzyletnia gwarancja

Jako czołowy w branży producent dysków twardych, mający 20-letnie doświadczenie, firma WD jest pewna swoich rozwiązań w zakresie monitoringu. Dzięki 3-letniej ograniczonej gwarancji na dyski WD Purple można tworzyć niezawodne środowiska DVR godne zaufania.Zalecane zastosowania

Dom / SOHO / SMB
Systemy krytyczne Nie
Obsługiwane kieszenie 1-8 kieszeni
Typ obudowy Wolnostojący
Liczba kamer 1 do 32
Oprogramowanie sprzętowe Technologia AllFrame
Gwarancja 3 lata, ograniczona

Model

Purple

Typ dysku HDD
Format szerokości 3,5'' (LFF)
Typ napędu Wewnętrzny
Pojemność dysku 6 TB
Interfejs dysku SATA III - 6 Gb/s
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
Bufor 64 MB
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 26.1 cm
Szerokość 101.6 cm
Głębokość 147 cm
Waga 680 g

Dyski 3,5" wewnetrzne

 • Pojemność [GB]: 

  6000

 • Interfejs: 

  SATA III

 • Pamięć cache [MB]: 

  64

 • Prędkość obrotowa [obr./min.]: 

  5400

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...