Kod producenta: WD20EFRX
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Western Digital

Wypełnianie napędu NAS dyskami twardymi WD Red – niesamowite

To jeden z najlepszych w branży dysków WD Red, odpowiedni dla wszystkich zgodnych systemów NAS, znakomicie zaspokajający potrzeby związane z przechowywaniem danych. Dzięki napędom o pojemności do 8 TB dysk twardy WD Red oferuje szeroki zakres rozwiązań dla klientów, którzy szukają najlepszych i najwydajniejszych rozwiązań pamięci masowej NAS. Dyski twarde WD Red, utworzone dla systemów NAS składających się z 1 do 8 dysków twardych, służą do przechowywania cennych danych w jednej niezwykle wydajnej jednostce. Z dyskiem WD Red możesz spokojnie patrzeć w przyszłość.


Zapewnia optymalną kompatybilność systemów NAS

Dyski dla komputerów typu desktop nie są przeznaczone do systemów NAS. Ale dyski WD Red z NASware – tak. Nasza wyjątkowa technologia eliminuje losowy wybór napędu. WD Red jest przeznaczony dla małych systemów NAS, a nasz unikalny algorytm równoważy wydajność i niezawodność w środowiskach NAS i RAID. Po prostu go włóż – dysk WD Red to jeden z najbardziej zgodnych dysków dostępnych dla obudów NAS. Nie wierz nam na słowo. Dyski WD Red przeszły najszerzej zakrojone na rynku testy zgodności z produktami NAS naszych partnerów.*

*Lista zgodności aktualizowana w marcu 2016


Porównanie napędów dla komputerów typu desktop i WD Red

W urządzeniu Network Attached Storage dysk twardy typu desktop nie jest przeznaczony dla środowisk NAS. Daj szansę swojemu urządzeniu NAS i wybierz dysk twardy z macierzą funkcji, aby zabezpieczyć dane i zapewnić optymalną wydajność. Wybierając dysk twardy dla systemu NAS, warto rozważyć następujące kwestie:

 • Zgodność: Bez testowania zgodności z systemem NAS nie gwarantujemy optymalnej wydajności.
 • Niezawodność: Zawsze aktywne środowisko NAS i RAID Dyski twarde typu desktop nie są zwykle testowane do pracy w takich warunkach. Dyski WD Red – tak.
 • Systemy odzyskiwania po wystąpieniu błędu: Dyski twarde WD Red NAS zostały zaprojektowane z kontrolą wykrywania błędów RAID, aby ułatwić zminimalizowanie liczby awarii w systemie NAS. Dyski twarde dla komputerów typu desktop zwykle nie są projektowane dla systemów RAID, gdzie może to być problemem.
 • Zabezpieczenie przed hałasem i wibracjami: Dyski twarde dla komputerów typu desktop są zwykle projektowane do samodzielnej pracy i nie mają zabezpieczeń przed hałasem i wibracjami w systemach z wieloma dyskami. Dyski twarde WD Red zostały zaprojektowane dla wielodyskowych systemów NAS.

WD Red dla małych firm

Przedsiębiorcy oczekują produktywności i efektywności – dwóch głównych zasad, o których pamiętali projektanci dysków WD Red. To najlepszy dysk twardy dla systemów zawierających od 1 do 8 dysków. System NASware 3.0 umożliwia bezproblemową integrację z istniejącą siecią, a dysk twardy WD Red może współużytkować pliki i tworzyć ich kopie zapasowe, nadążając za Twoją firmą. Dla większych przedsiębiorstw, do 16 dysków twardych, przygotowaliśmy dyski WD Red Pro.


WD Red dla domu

Transmisja strumieniowa, kopie zapasowe, współużytkowanie i organizowanie cyfrowych danych w domu z wykorzystaniem systemów NAS i dysków twardych WD Red zaprojektowanych do bezproblemowego współużytkowania treści na urządzeniach domowych. System Red NASware poprawia zgodność dysku twardego z urządzeniami TV, stereo i innymi. Nigdy nie trać łączności ze światem.


3D Active Balance Plus

Funkcja zabezpieczająca dane przed wibracjami i hałasem w środowiskach NAS i RAID. To dwupłaszczyznowe równoważenie opóźnia proces degradacji dysku.

3 lata ograniczonej gwarancji i pomoc techniczna premium.

Prosta modernizacja do systemu NAS o najwyższej wydajności, z 3-letnią gwarancją W połączeniu z serwisem dysków WD Red na najwyższym światowym poziomie możesz polegać na swoim systemie NAS.

Niezawodność przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

Twój system NAS działa bez przerwy, dlatego niezawodny dysk twardy to kwestia najwyższej wagi. Dzięki czasowi MTBF (mean time between errors) rzędu 1 mln godzin, dyski twarde WD Red z funkcją NASware 3.0 mogą pracować bez przerwy w środowiskach ciągłej pracy.

Niższa temperatura. Wyższa niezawodność.

Dzięki zmniejszeniu poboru energii nawet podczas pracy urządzenie NAS nie nagrzewa się. Dzięki niższej temperaturze system NAS jest bardziej niezawodny.Bufor pamięci: 64 MB
EAN: 718037799667
Format: 3,5 cale
Ilość głowic: 4 szt.
Ilość talerzy: 2 szt.
Informacje dodatkowe: WD RED - rodzina dysków przeznaczona do ciągłej pracy 24 godz. na dobę w serwerach typu NAS.
Interfejs: SATA III
Kod Producenta: WD20EFRX
Kod producenta: WD20EFRX
NCQ: Tak
Obroty na min.: Nie dotyczy obr/min
Orientacyjna waga brutto: 602 g
Pojemność: 2000 GB
Typ: Wewnętrzny
Waga: 635 g
Zasilanie: SATA

Dyski 3,5" wewnetrzne

 • Technologia NCQ: 

  TAK

 • Pojemność [GB]: 

  2000

 • Interfejs: 

  SATA III

 • Pamięć cache [MB]: 

  64

 • Prędkość obrotowa [obr./min.]: 

  5400

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...