Kod producenta: WDBFJK0040HBK-EESN
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Western Digital

 

Zewnętrzny dysk twardy My Book

Dysk stacjonarny My Book w optymalny sposób obsługuje najlepsze możliwe transfery danych. Podłącz go do portu USB 3.0 obsługującego szybkość SuperSpeed, aby dostęp do danych i ich zapisywanie były do 3 razy szybsze niż podczas korzystania z USB 2.0.

Dysk charakteryzuje się pojemnością 4TB i komunikuje się za pomocą portu USB 3.0.

 

Pełna kopia zapasowa, o którą nie musisz się martwić.

Dysk My Book oferuje opcje pełnej kopii zapasowej oparte na oprogramowaniu WD SmartWare Pro służącym do tworzenia kopii zapasowych lokalnie i w chmurze, jak również na oprogramowaniu Acronis True Image WD Edition służącym do tworzenia kopii zapasowych na poziomie systemu.

 

Pełna współpraca z systemem Windows 8.

Aplikacja WD dla systemu Windows 8 ułatwia wyszukiwanie plików multimedialnych zapisanych na dysku My Book. Zawartość jest automatycznie porządkowana i wyświetlana, tak aby znalezienie poszukiwanego zdjęcia, filmu lub utworu było jak najprostsze.

     
 

Oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych

Program WD SmartWare Pro automatycznie i na bieżąco tworzy kopie zapasowe danych w tle, nie obciążając zasobów komputera. Wybierz ciągłe, automatyczne tworzenie kopii zapasowych, aby natychmiast utworzyć kopię swoich plików. Można również skonfigurować harmonogram, tak aby kopie zapasowe były tworzone o określonej porze i uwzględniały pliki wybrane przez użytkownika.

 

Kopie zapasowe całego systemu

Oprogramowanie Acronis® True Image WD Edition to zintegrowany pakiet oprogramowania zapewniający bezpieczeństwo wszystkich informacji na komputerze. Może ono utworzyć kopię zapasową całego dysku lub wybranych partycji łącznie z systemem operacyjnym, aplikacjami, ustawieniami i wszystkimi danymi. Oprogramowania tego można też użyć do bezpiecznego usuwania wszelkich poufnych danych,które nie są już potrzebne.

     
 

Kopie zapasowe na dysku lub w chmurze

Program WD SmartWare Pro umożliwia wybór. Kopie zapasowe mogą być zapisywane na dysku My Book albo w chmurze, na koncie Dropbox™ użytkownika. Można też utworzyć kopię zapasową plików z konta Dropbox na dysku My Book w celu zapewnienia dodatkowej ochrony. ( Przechowywanie kopii zapasowych w chmurze wymaga konta w serwisie Dropbox. Oferowane usługi mogą w każdej chwili ulec zmianie, a ich działanie może podlegać przerwom lub wyłączeniu. Niektóre usługi są dostępne tylko w wybranych krajach.)
     
 

Uniwersalna obsługa interfejsów

Dysk zapewnia łączność z urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także w starszy interfejs USB 2.0. (Kabel USB 3.0 jest dołączony.)

     
 

Jakość WD w środku i na zewnątrz

Wiemy, jak ważne są Twoje dane. Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, odporny na wstrząsy i zapewnia lata niezawodnej pracy, a aby zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w wytrzymałej i eleganckiej obudowie.

 

Ochrona plików

Technologia WD Security umożliwia zabezpieczenie hasłem i szyfrowanie sprzętowe. Uzyskaj spokój ducha, wiedząc, że Twoje dane są chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych pomagające zabezpieczyć swój cyfrowy świat

Twój komputer jest pełen cennych wspomnień, Twojej ulubionej muzyki, pobranych z Internetu klipów wideo i ważnych dokumentów. Ale jeśli nie tworzysz kopii zapasowych regularnie, od utraty wszystkich danych dzieli Cię tylko jedna awaria systemu lub wirus komputerowy. Firma WD zapewnia kompletne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych na dysku My Book, dołączając oprogramowanie WD Smartware Pro zaspokajające potrzeby tworzenia kopii zapasowych plików i oprogramowanie Acronis® True Image WD Edition do tworzenia kopii zapasowych systemu.

Dyski zewnetrzne

 • Rodzina produktów: 

  WD My Book

 • Wielkość dysku [cale]: 

  3.5

 • Pojemność [GB]: 

  4000

 • Interfejs: 

  USB 3.0

 • Kolor: 

  Czarny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...