Kod producenta: G9-500F-1
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: A4Tech

Mysz A4Tech V-TRACK G9-500F to przede wszystkim solidny i elegancki design oraz komfort i wygoda przy wielogodzinnej pracy.
Mysz stworzona dla osób pracujących na co dzień z komputerem

Najnowsza bezprzewodowa mysz A4Tech z serii Office. Wyróżnia ją innowacyjna technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna ! Dodatkowo nowoczesna funkcja Screen Capture - po zainstalowaniu sterowników zaledwie jedym kliknięciem można zaznaczyć dowolny wycinek ekranu do zapamiętania w czasie pracy. W zestawie odbiornik multi-nano, który obsluguje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z serii G9 - nie ma potrzeby używania kilku odbiorników jednocześnie, wystarczy skalibrować wszystkie urządzenia przy pomocy dostarczonego przez producenta software. Ponadto oprogramowanie umożliwia zmianę czułości myszy (od 800 do 2000 DPI), trzy-trybową szybkość pracy (125-250-500 Hz), wskaźnik zuzycia baterii i siły sygnału, dwukierunkową rolkę (praca w pionie i w poziomie) oraz możliwość zapamiętania sekwencji 16 ruchów w jednym przycisku. Przy pierwszym użyciu po jednym kliknięciu przycisku 2xClick następuje automatyczne przekierowanie na stronę producenta, z której instaluje się oprogramowanie. Sam sprawdź wszystkie dodatkowe funkcje.

Dodatkowe przyciski 1
Ilość akumulatorów / baterii 1
Komunikacja bezprzewodowa
Laserowy sensor 0
Liczba przycisków 4
nano USB 1
Optyczny sensor 0
PS/2 0
Rodzaj akumulatorów AA
RODZAJ MYSZY Bezprzewodowe
Rozdzielczość CPI / DPI 800-1200-2000
Sensor V-Track
Seria OFFICE
Technologia 2,4GHz
Typ odbiornika nano USB
USB 1
Zasięg (m) 15
Zgodność z systemami operacyjnymi Windows 2000,Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Zmiana DPI 1

Myszki

  • Połączenie z komputerem: 

    Bezprzewodowe

  • Złącze: 

    USB

Napisz opinię
2015-05-06 16:42:51 - Git Malia

Bardzo fajna myszka, po tygodniu użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń..szybkość i precyzja na wysokim poziomie..myszka ma bardzo dobrze dopasowany do dłoni kształt i idealną wielkość a jest użytkowana z laptopem.Przyciski i rolka działają super. Producent reklamuje że działa na szkle ale jest to mocno przesadzone..na pozostałych powierzchniach działa bez zarzutu..Myszka jest dobrze i ładnie wykonana z solidnych materiałów i nie jest malowana dzięki czemu przetrwa dłużej w dobrym stanie wizualnym bo nie zetrze się farba , co zdarzyło mi się już w A4Tech X-750F. Do myszki jest dodatkowe oprogramowanie (po angielsku) którego nie ma jednak w zestawie i trzeba je ściągnąć ze strony producenta, a warto bo ma funkcje znacznie polepszające jej działanie i żywotność baterii (polecam przestawić myszkę na wyjście ze stanu uśpienia po kliknięciu klawiszy a nie po ruszeniu nią, gdyż zmniejsza to zużycie prądu 20 krotnie i mysza może być wtedy w stanie uśpienia ponad 4 lata !!) .Mysz zakupiona za 55zł w zwykłym sklepie komputerowym,co jest śmieszną kwotą jak za myszkę bezprzewodową. Myślę że to najlepsza mysz w swojej klasie i cenie..polecam.

Ocena 5.00

Ocena: 
2015-05-12 10:26:21 - Kama

Gryzonia mam już przeszło rok i zdarzyło mi się 2 razy wymieniać bateryjki. Naprawdę Porządna mycha za tą cenę. Polecam w 100%

Ocena 5.00

Ocena: