Kod producenta: X7-G800V
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: A4Tech

X7 G800V to nowoczesna klawiatura dla graczy wyposażona w aż 15 w pełni programowalnych klawiszy oraz 7 szybkich klawiszy, które wystarczy tylko dotknąć by wykonać żądaną funkcję. Dzięki specjalnemu wyróżnieniu 8 najważniejszych dla graczy przycisków nie ma możliwossci pomylenia ich z innymi. Klawiatura umożliwia dezaktywację klawisza Windows. Klawiatura X7 G800V ma aż 8 razy krótszy czas odpowiedzi niż standardowa klawiatura.

Posiada 7 klawiszy multimedialnych oraz 8 czerwonych przycisków dla oznaczeń kierunków

Możliwość zamiany funkcji klawiszy CTRL i CAPSLOCK oraz opcja wyłączenia klawisza z symbolem WINDOWS

Urządzenie to wyróżnia zwiększona odporność na zalanie


Funkcjonalne rozmieszczenie klawiszy Page UP, Home, End - specjalnie z myślą o graczach

Ponadto 15 klawiszy gamingowych G1-G15 ulokowanych w sposób zapewniający łatwy dostęp 
oraz komfort w trakcie gry !!

Interfejs: USB
Kolor:

Czarno-srebrny

Mysz w zestawie: nie
Pozostałe parametry:

Długość przewodu: (m)1,5
Liczba klawiszy multimedialnych:7
Mechanizm:membrana
Skok klawiszy:klasyczny
Typ klawiatury:pełnowymiarowa
Zgodność z systemami operacyjnymi:Windows 98SE/ME/2000/XP/MCE2005/XP/X64/Vista/7

Sposób połączenia: Kabel
Typ klawiatury: multimedialna
Gwarancja: Gwarancja normalna 24 [w miesiącach]

Klawiatury

  • Połączenie z komputerem: 

    Przewodowe

  • Złącze: 

    USB

Napisz opinię
2015-05-06 16:39:28 - Game Over

A4 Tech XGame X7-G800V jest to typowa klawiatura dla gracza niż dla zwykłego użytkownika. Obrazu co rzuca się w oczy to 15 w pełni programowalnych przycisków. Dzięki dołączonemu do produktu programowi Oscar mamy możliwość skonfigurowania ich w dowolny sposób. Możliwości jest wiele od skrót do programu do wymyślnego macra do takich gier jak World of Warcraft czy Counter Strike. Dodatkowym udogodnieniem jest przycisk, który wyłącza klawisz Windowsa uniemożliwiają wciśniecie go przez przypadek podczas grania. Klawiatura posiada własną pamięć (96k), która umożliwia zapisanie ustawień klawiszy nawet do 5 profili. Po prawej stronie klawiatury znajdują się klawisze multimedialne do obsługi odtwarzaczy takich jak Winamp czy Windows Media Player. Ostatnimi dwiema rzeczami wartymi uwagi są gumowe wykończenia na przyciskach kierunkowych i literach W,S,A,D oraz podpórka pod nadgarstki, które sprawiają ze mino długiego grania ręce się nie meczą. Niestety klawiatura posiada tez trochę wad, które wypadało by wymienić. Pierwsze to małą spacja, która na początku możne wydawać się problemem jednak po dłuższym użytkowaniu po prostu się do niej przyzwyczajamy. Kolejną zaobserwowana przez zemnie wada to ciężko chodzące klawisze zaraz po kupieniu klawiatury. Na szczęście ten problem znikł po krótkim użytkowaniu. Jeżeli ktoś szuka klawiatury dla gracza z programowalnymi przyciskami a nie chce wydawać dużych pieniędzy to A4 Tech XGame X7-G800V go nie rozczaruje. Polecam

Ocena 5.00

Ocena: 
2015-05-12 10:23:50 - tofifi

klawiatura jest funkcjonalna, tania, ma programowalne klawisze - przez program oscar firmy a4, daje to duże możliwości w grach online np. cs go - gdzie pod klawiszami mam podpisanie macra, mogą być to programy które wspomagają gre przy strzelaniu, obracaniu się etc.

Ocena 3.00

Ocena: